System Certification ISO 9001:2000
Exbio Antibodies CZ / SK eShop

SC

 


Nový systém na knockout od firmy Santa Cruz
Firma Santa Cruz Biotechnology patří ke světové špičce v nabídce protilátek, siRNA/shRNA, lentivirálních partikulí a dalších reagencií pro vědu a výzkum. Nyní uvádí na trh další novinku - plasmidy CRISPR/Cas9 na knockout v myším i lidském systému, a to pro více než 18 920 lidských a 18 347 myších proteinů. Plasmidy CRISPR/Cas9 Vám umožní identifikaci a štěpení specifických genů, kódujících studovaný protein a eliminaci jeho produkce.

více informací naleznete ZDE


!NOVINKA!

V nabídce SantaCruz NOVĚ naleznete celou řadu Vašich oblíbených pufrů pro Vaši laboratoř (např. PBS, TBS, Tween20, SDS, HEPES, Western Blot Stripping Buffer.....)

  

Všechny dostupné pufry jsou k dispozici na http://www.scbt.com/chapter_chemicals.html

 

Novinky v nabídce
 

Nabídka Santa Cruz Biotechnology nyní zahrnuje více než 3 500 chemikálií a doplňkových reagencií pro Váš výzkum!!! Vyberte si potřebný produkt na webu firmy Santa Cruz Biotechnology zde...

  

Human Chromosome Database:
Jednoduchým odkazem www.scbt.com/search.php se z našich webových stránek dostanete do Santa Cruz databáze a můžete si vyhledat vhodnou protilátku či siRNAs zadáním lokace chromozómu, názvu genu, názvu proteinu či genového lokusu.

    

V případě zájmu, Vám samozřejmě vhodnou protilátku vyhledáme i sami, stačí nás jen kontaktovat přes email als@exbio.cz a využít naší službu Antibody Location Servis.

    

Hlavní skupiny produktů firmy Santa Cruz Biotechnology:

  • Monoklonální a polyklonální protilátky
  • siRNA Gene Silencers
  • Sekundární protilátky
  • doplňkové reagencie - více než 3 500 produktů


Dodací lhůty u produktů firmy Santa Cruz Biotechnology, Inc. se pohybují okolo 1 týdne až 10 dnů.

  

Budete-li mít zájem o získání nového katalogu firmy Santa Cruz Biotechnology, napište nám e-mail zde, nebo si jej můžete objednat i telefonicky na tel. čísle +420 261 090 666

Flow Cytometry Kits

Flow Cytometry kits for use in diagnostic laboratories

new antibody formats

  • click here for the full list...
  • © 2003 EXBIO. All rights reserved.
    terms and conditions | privacy policy